finmex.pl
Szukaj
Close this search box.
Finmex

Wybrane artykuły:

Sebastian Nadolny

Ekspert ds. kryptowalut Finmex Polska

Absolwent Wydziału Zarządzania kierunku Finansów i Rachunkowości, Uniwersytetu Warszawskiego. Na rynku kryptowalut inwestuje od 2016 roku ze sporymi sukcesami. Pasjonat Technologii Rozproszonych Rejestrów- Blockchain oraz rozwiązań na bazie Blockchaina wykorzystywanych i wdrażanych w firmach.

Ekspert w dziedzinie kryptowalut, prywatnie zafascynowany walutami Bitcoin oraz Ethereum. Na rynku jest nastawiony na inwestycje długoterminowe oparte o analizę fundamentalną projektu. Dokonując decyzji inwestycyjnych opiera się o informacje pochodzące z portfeli największych inwestorów instytucjonalnych oraz indywidualnych.

Obecnie wiedzę na temat rynku kryptowalut przekazuje najbogatszym osobom w Polsce. Pracuje w charakterze specjalisty ds. kryptowalut w firmie Finmex.

Autor licznych artykułów oraz wypowiedzi na temat rynków kryptowalutowych, dzięki którym przedstawia swoje podejście opierając się o analizę techniczną i fundamentalną projektów, w które inwestuje oraz w jaki sposób szuka okazji inwestycyjnych.

Skontaktuj się z Sebastianem Nadolnym: