finmex.pl
Szukaj
Close this search box.
Finmex

Grupa Finmex - stawiamy na ludzi.

Finmex to globalna marka, świadcząca usługi szkoleń finansowych prowadzonych przez najbardziej doświadczonych ekspertów na rynku.

Teraz jesteśmy także w Polsce i skupiamy wokół siebie krajowych liderów świata finansów.

Jesteśmy międzynarodową grupą traderów i pasjonatów rynku finansowego, którzy od słów przeszli do czynów, tworząc grupę Finmex.

Nasza przygoda z rynkami finansowymi rozpoczęła się od projektowania systemów algorytmicznych (arbitraż, hedging) i manualnych dla największych firm inwestycyjnych na świecie. Prowadziliśmy szeroko zakrojone, zaawansowane szkolenia dla traderów i osób odpowiedzialnych za zarządzanie ryzykiem w funduszach inwestycyjnych. Liczne sukcesy, jakie osiągnęliśmy pozwoliły nam na uzyskanie statusu ekspertów w dziedzinie finansów.

Swoją pasję do rynków, wiedzę i zdobyte doświadczenie postanowiliśmy przekuć we własną firmę. Działalność pod marką Finmex rozpoczęliśmy w czerwcu 2018 roku w Wietnamie. Nasz model pracy, entuzjazm i zaangażowanie w handel na rynkach finansowych, pozwolił nam w ciągu trzech lat stać się najbardziej rozpoznawalną firmą szkoleniową w Azji. Jako jedyni zapewniamy pełne, praktyczne wsparcie również po ukończeniu naszych kursów.

czerwiec 2018
Powstaje marka Finmex
Początek działalności marki Finmex w Azji

W czerwcu 2018 grupa finansowych pasjonatów i inwestorów postanawia stworzyć grupę szkoleniową Finmex w Wietnamie. Idea nowo powstałej firmy to przekazywanie rzetelnej wiedzy na temat finansów przez ekspertów w tej dziedzinie w jak najbardziej przystępny sposób.

2018-2020
Cały czas do przodu
Rozwój usług w Azji

Na przestrzeni kolejnych lat, zaczęliśmy rozwijać markę Finmex i oferować nowe usługi. Usługą, która wyróżniła nas spośród konkurencji jest pomoc kursantom już po zakończeniu szkolenia. Dzięki temu klienci, którzy ukończyli szkolenie Finmex mogą liczyć na praktyczne wsparcie inwestycyjne podczas stawiania pierwszych kroków w świecie finansów

2021
Finmex Polska
Finmex wchodzi do Polski

W 2021 Finmex wkroczył na polski rynek. Nie mamy w zwyczaju powielać nudnych schematów konkurencji i tym razem nie zrobiliśmy wyjątku.

Finmex Polska od początku tworzą czołowe nazwiska polskiego rynku inwestycyjnego. Współpracują z nami m.in. Zbigniew Grutkowski - analityk finansowy, dyrektor do spraw rozwoju TeleTrade Polska, Natalia Bojko - jeden z najbardziej cenionych analityków finansowych w Polsce, współpracownik czołowych polskich portali branżowych,.

grudzień 2021
Innowacje, innowacje, innowacje...
Innowacyjne usługi na rynek polski

W grudniu 2021 udostępniliśmy usługę szkoleń online. Dzięki temu umożliwiamy naszym klientom zdobywanie kompleksowej wiedzy z zakresu finansów w zaciszu swojego domu.

Oprócz tego uruchomiliśmy "mentoring prywatny" dla najbardziej wymagających klientów, którzy potrzebują indywidualnego planu szkolenia.

2022
Rozwój
Nowe oddziały

Rozszerzenie działalności firmy na Słowacji oraz w Czechach

2023
Nowe biuro
Powiększamy się!

Ze względu na powiększenie naszego zespołu, grupa Finmex Polska postanowiła przenieść się do nowego, większego biura

Stawiamy na ludzi - poznaj ekspertów Finmex

Natalia Bojko

Natalia Bojko

Kierownik Działu Analiz Finmex

Natalia Bojko należy do grona najbardziej rozpoznawalnych analityków finansowych w Polsce i znajduje się w ścisłej krajowej czołówce ekspertów finansowych. Aktywnie handluje na rynku walutowym i akcyjnym ze sporymi sukcesami.

Wychodzi z założenia, że najprostsze analizy przynoszą najlepsze efekty. Zwolenniczka swing tradingu opartego o strefy popytu/podaży, dobierając spółki do portfela kieruje się ideą inwestowania w wartość. 

Obecnie, pracuje w charakterze Kierownika Działu Analiz Finmex.

Współpracuje z najbardziej znanymi branżowymi portalami inwestycyjnymi – Investing i FXMag w charakterze redaktora finansowego i analityka.

Dariusz Jarosz

Specjalista ds. rynków finansowych

Od ponad 7 lat trader, inwestor indywidualny oraz trener inwestycyjny.

Jego kariera oraz doświadczenie rozwijało się pracując w kilku dużych europejskich Państwach m.in w Polsce, Bułgarii oraz na Cyprze.

Jego konikiem jest analiza techniczna, szczególnie w zakresie spekulacji przy wykorzystaniu geometrii rynkowych, liczb Fibonacciego, struktur korekcyjnych oraz formacji harmonicznych.

Marika Warszawa

Specjalista ds. rynków surowcowych

Marika Warszawa to inwestorka z ponad 14 – letnim doświadczeniem.

Od ponad 9 lat zajmuje stanowisko Specjalisty ds .rynków finansowych, gdzie zarządza międzynarodowymi projektami szkoleniowymi dla inwestorów z Azji, Europy, Ameryki Łacińskiej oraz Afryki. Specjalizuje się w metalach szlachetnych, rynku akcji oraz kryptowalut.

Jej główną strategią jest łączenie analizy technicznej z fundamentalną.

Nasza misja

Finmex to nie tylko szkolenia. Wiedzę, na temat walut, akcji, surowców, którą zdobyliśmy podczas wieloletniej pracy z największymi instytucjami inwestycyjnymi, pragniemy przekuć w zawód. Zależy nam na tym, aby nasi kursanci zostali z nami, jak najdłużej. Najlepsi mają szansę na zdobycie nie tylko wiedzy i umiejętności przydatnych do samodzielnego i zyskownego handlu na każdym rynku, ale także pracy, jako trader. 

Głęboko wierzymy w to, że każdy może stać się zyskownym traderem bez względu na instrument na jakim będziesz handlował – akcje, waluty, surowce czy metale. Naszym celem jest zbudowanie społeczności handlowców, którzy będą w pełni świadomie podchodzić do siebie i do giełdy. Trader to zawód przyszłości, który oprócz ponadprzeciętnych zarobków pozwala na bardzo dużą niezależność i swobodę w realizowaniu swoich pasji. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie pomożemy rozpocząć tę drogę. 

Skontaktuj się z nami

Masz ochotę porozmawiać z nami na temat inwestowania? Chcesz dopytać o któryś z naszych kursów, a może masz inną sprawę? Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, a jeżeli mieszkasz w Warszawie, chętnie porozmawiamy na żywo w naszym biurze w wieżowcu Warsaw Trade Tower.

Wolisz formularze? Nie ma problemu.

Wypełnij formularz kontaktowy, a odpowiemy tak szybko jak to możliwe.